איך לבחור את בגדי ספורט מתאימים לפעילות הספורט הקרובה?

בגדי ספורט מתאימים לפעילות

מתכננים להתאמן בקרוב? קחו בחשבון התאמה של הבגדים לאופי הפעילות הספורטיבית, העצימות שאתם מגיעים אליה והדרישות הספציפיות של הגוף שלכם. לאחר מכן, השוו בין חנויות כדי למצוא בגדי ספורט שיהיו גם נוחים וגם משתלמים

בגדי ספורט משפיעים בצורה דרמטית על המוטיבציה שלנו להתאמן. בגדים חדשים מעודדים אותנו לקום מהכורסא ולצאת לריצה או הליכה, בעוד במהלך הפעילות עצמה הם קובעים כמה זיעה נצליח לנדף ואיך נרגיש אחרי כמה דקות של מאמץ. בשביל לרכז עבורנו את הפתרונות הרלוונטיים תחת קורת גג אחת, הוקמו חנויות בגדי ספורט שמפוזרות בכל רחבי הארץ. 

הבעיה היא שלא תמיד קל למצוא את בגדי הספורט המתאימים. בגלל הבדלים בין אימון אירובי לבין אימון סיבולת לב ריאה או אימון קבוצתי, אנחנו צריכים להביא בחשבון גם את הסוגים השונים של הבגדים. 

בגדי ספורט מתאימים לפעילות

הדרך לבחור את בגדי הספורט המתאימים לפעילות הקרובה היא קודם כל לבצע סינון גס לפי עונות השנה. אם עכשיו חורף ויורד בחוץ גשם, אתם צריכים להתמקד בקטלוג חנויות בגדי ספורט שבו יש בגדים ששומרים על חום הגוף ועדיין מנדפים את הזיעה בצורה אפקטיבית. אבל אם עכשיו יולי ואתם מתכננים לרוץ, כנראה שתעדיפו בגדים כמה שיותר קלילים וקצרים.

מכאן והלאה כבר תוכלו להתאים את הבגדים לפעילות הספציפית. קחו בחשבון למשל את משך הפעילות, את העצימות שלה ואת ההרגלים שלכם. לא כולנו אוהבים לרוץ עם מכנס קצר, אבל אחרים לא יכולים לתאר את עצמם עם מכנסיים ארוכים. אז כמו שיש הבדל בין תזונה קטגונית לתזונה טבעונית אצל ספורטאים ואצל כל היתר, חשוב גם להתייחס לדגמים שונים שנמכרים בקטלוגים של חנויות בגדי ספורט. 

לקנות בגדי ספורט באינטרנט

אחת השאלות שחוזרות על עצמן עם רכישת בגדי ספורט היא האם כדאי לעשות את זה באינטרנט. מצד אחד, חנויות בגדי ספורט מאפשרות לנו להגיע פיזית כדי למדוד ולהרגיש על הגוף את הבד. מצד שני, באינטרנט יש יותר תחרות ואפשר להזמין בגדים מכל העולם.

רכישת בגדי ספורט באינטרנט תתאים יותר כנראה למי שכבר יש להם ניסיון קודם והם יודעים מה הם מחפשים. אבל אם עוד לא פיתחתם לעצמכם הרגלים של פעילות גופנית, אולי עדיף להגיע לפחות פעם אחת לחנות ולראות את הבגדים מקרוב. 

מה אם אין בגד מתאים?

החדשות הטובות הן שלא יכול להיות מצב שבו לא תמצאו אף בגד מתאים. אפילו אם אין את הבגד שאתם חולמים עליו בחנות שקרובה לבית, כנראה שתמצאו אותו בסניף אחר. 

בכל מקרה, התאמה של הבגד לצרכים שלכם ולאופי של הפעילות הגופנית היא לא פריבילגיה – אלא שיקול מרכזי. בסופו של דבר, הבגדים כאמור משפיעים על האימון והם חשובים בדיוק כמו התזונה והמים שאנחנו צורכים. 

כתיבת תוכן מקצועי באתר

רוצים לפרסם מאמר בדרך הכושר?

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פרטים בזמן הקרוב

דרך הכושר

פוסטים נוספים